Genshin Impact - náhledovka

Funkci cross-save obdrží Genshin Impact ještě letos

6. 7. 2021
Zdroj náhledu: miHoYo

Obsah v Genshin Impact bude možné přenášet mezi počítačem, mobilem a konzolí Playstation. Funkce by podle slov měla přijít v budoucí aktualizaci.Zprávu včera potvrdil oficiální twitterový účet hry Genshin Impact, podle kterého přijde cross-save do hry v aktualizaci 2.0. A co vlastně tato funkce obnáší? Jednoduše řečeno se jedná o způsob, jak přenášet pokrok hráče mezi různými platformami. U hry Genshin Impact se konkrétně jedná o přenos mezi PC, iPhonem, iPadem, Androidem, PS4 a PS5, zda tomu ale skutečně tak bude, prozatím netušíme. Novinku jistě mnoho hráčů ocení, jelikož v současné době neexistuje žádný způsob, jak svoje postavy a pokrok přenést na jinou platformu.

Zdroj: miHoYo

Kromě funkce přenášení twitterový účet zmiňuje i verzi na Nintendo Switch, která by měla přijít někdy v budoucnu. Konkrétní datum vydání zatím neznáme, nicméně tweet dává najevo, že by se tak mohlo stát již před vydáním aktualizace 2.0 či zároveň s ní. Jak tomu skutečně bude, ukáží pravděpodobně další týdny či měsíce.

Zdroj: PCGamesn

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.