Game directorem nového Zaklínače bude Sebastian Kalemba, pochlubil se tím na twitteru sám Sebastian Kalemba

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Kolem CD Projekt RED je nyní rušno, jako už dlouho ne. Není se čemu divit – poté, co studio oznámilo, že her ve světě Zaklínače bude více, a Henry Cavill skončil v seriálu na Netflixu, se jméno studia skloňuje snad v každé páté větě světa gamingu (v každé druhé je to samozřejmě God of War: Ragnarok). Čtvrtý herní díl a první díl z nové zaklínačské ságy nyní představil svého nového game editora, bude jím bývalý ředitel oddělení animátorů Sebastian Kalemba.
Jako správný profesionál to na twitteru navíc zveřejnil sám: „Povedu vývoj nové ságy o Zaklínači. Už od svého nástupu do CD Projektu RED jsem věřil, že nic není nemožné, takže zvyšování laťky, vyprávění emotivních příběhů a vytváření světů je to, kvůli čemu existujeme. Jsme hrdý, že mohu být součástí CDPR a mohu pracovat s tak talentovaným a nadšeným týmem.“

Pokud vás zajímá, kde se tohle jméno vůbec vzalo, tak Sebastian Kalemba byl vedoucím animátorem Zaklínače 3 a pracoval rovněž na Cyberpunku 2077, zkušeností má tedy dostatek. Je to sice jeho první projekt, kde vystupuje v takto důležité roli, ale zde platí pravidlo, že někde se to naučit přece musí.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn