Zaklínač 3 - Geralt a Yennefer budou navždy spjati osudem

Game directorem nového Zaklínače bude Sebastian Kalemba, pochlubil se tím na twitteru sám Sebastian Kalemba

5. 11. 2022
 

Kolem CD Projekt RED je nyní rušno, jako už dlouho ne. Není se čemu divit – poté, co studio oznámilo, že her ve světě Zaklínače bude více, a Henry Cavill skončil v seriálu na Netflixu, se jméno studia skloňuje snad v každé páté větě světa gamingu (v každé druhé je to samozřejmě God of War: Ragnarok). Čtvrtý herní díl a první díl z nové zaklínačské ságy nyní představil svého nového game editora, bude jím bývalý ředitel oddělení animátorů Sebastian Kalemba.

Jako správný profesionál to na twitteru navíc zveřejnil sám: „Povedu vývoj nové ságy o Zaklínači. Už od svého nástupu do CD Projektu RED jsem věřil, že nic není nemožné, takže zvyšování laťky, vyprávění emotivních příběhů a vytváření světů je to, kvůli čemu existujeme. Jsme hrdý, že mohu být součástí CDPR a mohu pracovat s tak talentovaným a nadšeným týmem.“

Pokud vás zajímá, kde se tohle jméno vůbec vzalo, tak Sebastian Kalemba byl vedoucím animátorem Zaklínače 3 a pracoval rovněž na Cyberpunku 2077, zkušeností má tedy dostatek. Je to sice jeho první projekt, kde vystupuje v takto důležité roli, ale zde platí pravidlo, že někde se to naučit přece musí.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.