Gas Station Simulator – zprávy od vývojářů a chystané DLC

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Prakticky na vše pod sluncem existuje simulátor, včetně řízení autobusů a létání letadlem. Gas Station Simulator je přesně to, co stojí na obalu: hra, která se zabývá simulací provozu čerpací stanice. I když Gas Station Simulator je už nějaký ten pátek venku, jeho obliba neklesá, spíše naopak. Život na benzinové stanici si nyní mohou navíc vychutnat také hráči s macOS.

Gas Station Simulator air

Zdroj: DRAGO entertainment

Vývojáři, kteří na svůj úspěšný titul nezanevřeli a stále vymýšlí, čím hru ještě více vyšperkovat, se podělili o informace, na čem aktuálně pracují. První zprávou, která může potěšit hráče stále váhající nad pořízením tohoto titulu, je sleva 27 %. Pokud jste tedy někdy snili o tom, že budete provozovat ziskový podnik na čerpací stanici, máte jedinečnou možnost. 

Druhá informace se týká chystaného Airstrip DLC, na kterém se usilovně pracuje. Připravované DLC bude mít o něco hlubší příběh a budete moci vybudovat malou přistávací dráhu v blízkosti vaší čerpací stanice. Máte spoustu místa, a jak se ukázalo, nedaleko vaší čerpací stanice bývala za druhé světové války stará vojenská přistávací dráha. Nemělo by být tak těžké ji znovu zprovoznit, že? Rozhodně se tedy máte na co těšit.

Více podrobností naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn