Gas Station Simulator – pumpujeme

Gas Station Simulator – zprávy od vývojářů a chystané DLC

19. 1. 2023
 

Prakticky na vše pod sluncem existuje simulátor, včetně řízení autobusů a létání letadlem. Gas Station Simulator je přesně to, co stojí na obalu: hra, která se zabývá simulací provozu čerpací stanice. I když Gas Station Simulator je už nějaký ten pátek venku, jeho obliba neklesá, spíše naopak. Život na benzinové stanici si nyní mohou navíc vychutnat také hráči s macOS.

Zdroj: DRAGO entertainment

Vývojáři, kteří na svůj úspěšný titul nezanevřeli a stále vymýšlí, čím hru ještě více vyšperkovat, se podělili o informace, na čem aktuálně pracují. První zprávou, která může potěšit hráče stále váhající nad pořízením tohoto titulu, je sleva 27 %. Pokud jste tedy někdy snili o tom, že budete provozovat ziskový podnik na čerpací stanici, máte jedinečnou možnost. 

Druhá informace se týká chystaného Airstrip DLC, na kterém se usilovně pracuje. Připravované DLC bude mít o něco hlubší příběh a budete moci vybudovat malou přistávací dráhu v blízkosti vaší čerpací stanice. Máte spoustu místa, a jak se ukázalo, nedaleko vaší čerpací stanice bývala za druhé světové války stará vojenská přistávací dráha. Nemělo by být tak těžké ji znovu zprovoznit, že? Rozhodně se tedy máte na co těšit.

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.