Gast Station Simulator mac

Gas Station Simulator přichází na macOS

6. 1. 2023
Zdroj náhledu: DRAGO entertainment

Velmi oblíbený a stále populární Gas Station Simulator, ve kterém se zabýváte provozem čerpací stanice rozšíří řady svých herních nadšenců. Titul včetně jeho DLC je nyní k dispozici také pro macOS.

Gas Station Simulator – jdeme opravovat

Podporovány jsou počítače Mac s procesory Intel i Apple Silicon (M1/M2). Díky nedávné optimalizaci, kterou vývojáři provedli, se navíc podařilo snížit systémové požadavky pro počítače Mac, takže i některé počítače bez dedikovaného grafického procesoru mohou ze hry dostat poměrně slušný výkon. Gas Station Simulator pro macOS je univerzální aplikace s nativní podporou Apple Silicon. Hra a DLC jsou stejné jako na PC, s jednou malou výjimkou vánoční aktualizace obsahu z minulého týdne. 

Systémové požadavky pro počítače Mac M1:

  • Mac M1. Je zřejmé, že čím více jader GPU máte, tím více můžete zvýšit vizuální výkon, ale i nejmenší MacBook Air M1 se sedmi jádry GPU hru rozběhne při nižším nastavení.

Systémové požadavky pro počítače Mac s procesory Intel:

  • Mac mini 2018, MacBook Air 2017 nebo MacBook Pro 13" 2016 a vyšší. Minimální požadavek je HD Graphics 6000 nebo UHD 630, abyste hru mohli spustit v rozlišení 720p při nízkém nastavení.

Vyšší rozlišení nebo lepší vizuální kvalita na počítačích s procesory Intel vyžadují Mac s dedikovaným grafickým procesorem, takže v podstatě potřebujete MacBook Pro 15/16" s dedikovaným grafickým procesorem Radeon nebo iMac.

Více informací naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.