Ghostbusters Rise of the Ghost Lord - úvod

Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord – datum vydání odhaleno 

17. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Během čtvrtečního představení State of Play nDream oficiálně oznámili, že Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord vyjde 26. října, právě včas na Halloween. 

Hra vyjde pro PlayStation VR2 a umožní hráčům plnit hádanky a chytat duchy způsobem typickým pro krotitele duchů. Děj se odehrává v San Franciscu, kde provozujete svůj vlastní obchod na lovení strašidel.

V nejnovějším popisu se dozvídáme, že na hráče čekají různé mise, jako například sbírání temných PKE nebo zavírání interdimenzionálních portálů. Hráči musí spolupracovat na řešení hádanek, pokládání pastí a zastavení mocného Ghost Lorda a jeho skupiny zlovolných duchů. Hře s přáteli se nic nevyrovná, ale i když budete hrát sólo, můžete se utkat s Ghost Lordem s pomocí strašidelného společníka. 

Zdroj: insider-gaming.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.