Ghostwire Slenderman

Ghostwire: Tokyo je k dispozici zdarma pro předplatitele služby Amazon Prime

8. 10. 2023
 

Jste předplatitelem nebo uvažujete o pořízení služby Amazon Prime? Pokud ano, můžete do 2. listopadu zcela zdarma získat povedenou akční hru Ghostwire: Tokyo od studia Tango Gameworks.

Ghostwire: Tokyo zažilo v posledních měsících značný úspěch v počtu hráčů. Celkově si totiž titul zahrálo již více než šest milionů hráčů. Musíme nicméně konstatovat, že toto číslo bylo překonáno v září, takže je možné, že konečný počet se ještě zvýšil. Můžeme také říci, že se Ghostwire Tokyo dalších úspěchů bezpochyby dočká. Všichni předplatitelé služby Amazon Prime si totiž tuto akční hru mohou přidat až do 2. listopadu zcela zdarma. Jedinou podmínkou je mít aktivní předplatné s účtem na Amazonu a účet na platformě Epic Games Store. Pro získání hry je nutné tyto účty navzájem propojit a poté by vám hra měla přistát ve vaší knihovně na Epic Games Store.

Kromě služby Amazon Prime je Ghostwire: Tokyo také součástí předplatného Xbox Game Pass. Titul vyšel 25. března na PC a konzoli Playstation 5. O rok později, konkrétně 12. dubna letošního roku, dorazila hra i na konzole Xbox Series X a S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.