GhostWire – Tokio

Ghostwire: Tokyo si zahrálo celkově již pět milionů hráčů

22. 6. 2023
Zdroj náhledu: Tango Gameworks

Ghostwire: Tokyo patřilo jednoznačně k velkým překvapením roku 2022. Titul právem získal několik nominací a také světových cen v herním odvětví. Nabízí neotřelý příběh, který propojuje přítomnost s démony i přízraky z japonských legend a městských pověstí, a to vše pod vedením tajemné osoby v masce Hannya. Díky tomu si titul nedávno připsal dosažení mety pěti milionů hráčů.

Ghostwire: Tokyo bylo zpočátku dostupné pouze na PC a konzoli Playstation 5 jako roční exkluzivita. Po roce, konkrétně 12. dubna letošního roku, dorazila hra také na konzole Xbox Series X a S a rovněž byla k vyzkoušení v předplatném Xbox Game Pass. Vydáním na konzole Xbox Series X a S si hra připsala milion nových hráčů za dobu dvou měsíců, což je na rok starý titul úctyhodné číslo.

Ghostwire: Tokyo jsme u nás v redakci samozřejmě podrobně recenzovali a naše dojmy si můžete přečíst zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.