Xbox Showcase – úvodka 2023

Xbox chystá na červenec další prezentaci

21. 6. 2023
Zdroj náhledu: Microsoft

Tentokrát se dočkáme prezentace ID@Xbox Digital Showcase, která se primárně zaměřuje na nezávislé indie tituly. Letos navíc ve spolupráci s magazínem IGN.

ID@Xbox Digital Showcase se uskuteční 11. července a nabídne trailery, ukázky gameplaye a další informace z připravovaných projektů. Jak už bylo řečeno, primárně půjde o počiny menších studií, tudíž není očekáváno, že bychom se během této konference dočkali oznámení nějakých velkých projektů. Jedná se celkově již o čtvrtou akci, kterou Microsoft v letošním roce pořádá. Prezentace letos navíc vzniká ve spolupráci s magazínem IGN, na jehož stránkách a sociálních sítích ji bude možné sledovat.

V souvislosti s tím Microsoft zahájí také tzv. Demo Event, díky němuž si po vzoru například Steam Next Festu bude možné vyzkoušet různé demoverze připravovaných indie her, které zavítají na konzole Xbox One a Xbox Series. Tento event potrvá až do 17. července.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.