One Piece – logo

One Piece film Red ukazuje podobu mariňáků

26. 5. 2022
Zdroj náhledu: Twitter

Stejně jako televizní anime má animovaný film One Piece Red obsazení postav ze všech linií a ze všech různých koutů svého světa. Studio Toei Animation nyní zveřejnilo další video, kde představuje obleky a kostýmy pro všechny Mariňáky, které bychom měli ve filmu vidět. Dočkáme se tak třeba Borsalina nebo Sakazukiho, ale překvapivě se zpět vrátí i Blueno nebo Kalifa ze CP-9.

One Piece film Red bude režírovat sám Goro Taniguchi, který se k One Piece vrací poprvé od roku 1998. Taniguchi ještě v roce 1998 režíroval film One PIece: Defeat Him! Pirate Ganzack! Jedná se tedy o režiséra, který už má s franšízou něco společného, a snímek by tak měl být ve velice dobrých rukou. Do japonských kin vstupuje už 6. 8. tohoto roku, což znamená, že do Evropy se bohužel dostane až někdy příští rok. Kdo by se ale netěšil, když hlavní postavou má být Shanks a jeho „dcera“? Podívejte se také na některé naše recenze filmů a seriálů.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.