GRID Legends - Winter Bash

GRID Legends obdrželo rozšíření Winter Bash

30. 1. 2023
Zdroj náhledu: Codemasters

Codemasters spolu s Electronic Arts vydali čtvrté a zároveň poslední rozšíření pod názvem Winter Bash pro závodní hru GRID Legends.

Rozšíření Winter Bash obsahuje osm nových tematických příběhových zážitků v zasněženém prostředí. Dále se můžeme těšit na tři zbrusu nová závodní auta, a to konkrétně na BMW 2002 TII, Bugatti Bolide a SRT Viper GTS-R „Drift Tuned“. Kromě toho byly přidány tři kariérní události v rámci sponzorských úkolů, překážkové driftovací trasy na trati Okutama Sprint, další možnosti do Race Creator a nové polepy či bannery pro vaše auta.

Rozšíření Winter Bash je možné zakoupit samostatně za 9,99 euro či získat v rámci Grid Legends: Deluxe Edition, s jejíž koupí získáte i předchozí tři rozšíření. Deluxe Edition vyjde na necelých 20 euro. Základní hra je navíc nyní na Steamu ve velké 80% slevě za částku 11,99 euro. Nabídka platí až do 2. února.

Rozšíření Winter Bash je dostupné pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.