GymBeam – herní prášky

GymBeam přináší produkty pro hráče

10. 11. 2022
Zdroj náhledu: @GymBeamCz

Všichni jsme jistě zaznamenali velký zájem různých společností o herní komunitu, i když s ní v minulosti neměly nebo nechtěly mít nic společného. Budu se opakovat, ale není se čemu divit. Vždyť herní průmysl se v posledních letech celosvětově natolik rozrostl, že ostatní agentury v něm začaly vidět obrovské finanční zisky. Máme tu Ikeu s Gaming Furniture, streamovacího giganta Netflix nebo řetězec Kaufland se svým esportovým týmem a konečně GrandOptical se svým Unofficial.

Upřímně, nikdy by mě nenapadlo, že se společnosti, které se zabývají doplňky stravy pro sportovce, zapojí do herního průmyslu. No, v dnešní době je možné všechno, a proto oznamuji, že slovenská firma GymBeam vytvořila speciální doplňky stravy pro hráče, které pojmenovala XBEAM.

Zdroj: GymBeam

V současné době jsou v nabídce dva produkty: Energy Powder a Energy Caps. Jak název napovídá, jedná se o energetické bomby, které vám mají dodat spolehlivou dávku síly. GymBeam ve svém popisku uvádí: „Gaming od výrobce XBEAM je kategorie přizpůsobená na míru potřebám hráčů eSports a dalších počítačových her. Aby mohl gamer podávat co nejlepší výsledky, potřebuje maximální soustředěnost, rychlé reflexy a hlavně dostatek energie, třeba i na celonoční hraní. V nabídce tak můžete najít například instantní směsi obsahující stimulant kofein, který dokáže spolehlivě nabudit. K dispozici jsou však i bezkofeinové doplňky. Nemusíte pak mít strach, že byste po hře nemohli usnout. Stejně tak se v hráčských doplňcích často objevuje také aminokyselina taurin, která je běžnou součástí energetických nápojů. Ve směsích však často najdete také sodík a draslík. Tyto minerální látky jsou známé svým vlivem na hydrataci organismu. Mezi časté příznaky dehydratace patří například celková slabost, únava či bolesti hlavy. I jejich mírné projevy mohou negativně ovlivnit hráčův výkon, proto je zapotřebí zaměřit se na dostatek tekutin a příjem těchto minerálních látek.

Zdroj: popisek, ze stránky GymBeam

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.