Halo ponožky za příliš vysokou cenu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: twitter/halo

Každý herní fanoušek doma nemá pouze sbírku steelbooků, sošek, sběratelských edic, artbooků apod. Protože s řádnou výstrojí se hraje o to lépe, správný gamer tomu přizpůsobí i svůj šatník. Nosit hrdě tričko či mikinu s logem/motivem svého favorita je sice cool, ale mít ještě k tomu i parádní ponožky je teprve OP. 

Firma Stance, která svůj sortiment zaměřuje především na ponožky, spojila síly s Microsoftem a vytvořila tak Halo ponožky, a to hned dva páry. Prodeje byly zahájeny zatím pouze skrze US Stance, kde byly všechny zásoby prakticky ihned fuč. Zarážející na tom ovšem je celková cena. Za dva páry balené ve stylové krabičce sice zaplatíte 49 dolarů, což ještě nemusí být tak hrozné, ale připočítejte ještě poštovné ve výši 15 dolarů a dostanete se na celkovou cenu necelých 1 400 Kč. To je docela slušná cena za dva páry ponožek. Na podzim tohoto roku má vycházet titul Halo Infinite, na jehož počest byly tyto krasavice vytvořeny.

Spousta fanoušků se proti přemrštěné ceně ohradila, ale i tak se našlo zrovna nemálo zájemců, kterým se povedlo po pár hodinách prodeje rozebrat všechny kousky.

Na stránkách Stance také mimo jiné najdete ponožky s další herní tematikou, jako je např. Mortal Kombat. Bohužel zatím nemáme bližší informace, jestli tyto krásky budou k mání i pro Evropu a další země. Určitě jste si už představovali, jak by ponožky vypadaly skvěle v kombinaci s teniskamii Nike PG 5 PlayStation 5 Colorway.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn