Humble Bundle – hellblade

Hellblade 2 vyjde ještě letos? 

2. 5. 2023
Zdroj náhledu: Ninja Theory

Hellblade je oceňovaná akční adventura od společnosti Ninja Theory z roku 2017. Pokud jste o hře ještě neslyšeli, doporučuji přečíst naši recenzi. Hellblade 2 byl poprvé oznámen před čtyřmi lety, v roce 2019, a od té doby studio vše drží pod pokličkou. V roce 2021, během předávání cen The Game Awards, byl zveřejněn gameplay z Hellblade 2. Viděli jsme nelítostnou bitvu mezi Senuou (hlavní postavou), jejím kmenem Piktů a obrem. Také jsme mohli nahlédnout do hutné atmosféry, kterou bude titul vyzařovat. Od té doby studio Ninja Theory nezveřejnilo žádné další video, novinky ani datum vydání.

Právě ono datum vydání je předmětem dnešního článku, protože ho možná prozradila společnost Xbox. Nejnovější upoutávka na Xbox Game Pass má pouhých šedesát sekund, ale je nabitá kompilací různých her. Seznam vybraných pecek je neuvěřitelně rozmanitý. Zahrnuje aktuální i připravované projekty, které mají jedno společné. Všechny jsou v současné době k dispozici nebo budou k dostání později v tomto roce v rámci služby Xbox Game Pass. Než začneme vysvětlovat další podrobnosti, zdůrazňuji, že se jedná o spekulace a je třeba je brát s rezervou.

Seznam her v upoutávce na Xbox Game Pass je poměrně dlouhý. Obsahuje mimo jiné takové trháky, jako jsou Lies of P, Starfield, Redfall nebo Minecraft Legends. Dále můžeme vidět Microsoft Flight Simulator, Halo Infinite, Ni No Kuni 2 či Hi-Fi Rush. Případně Valheim, Valorant, Doom EternalGhostwire: Tokyo a zmiňovaný Hellblade 2.Vydání hry Hellblade 2 v tomto roce však zatím nebylo oficiálně potvrzeno. Vývojáři ani společnost Xbox dosud neučinili žádné prohlášení. Žádné další trailery zveřejněny nejsou. V upoutávce na Xbox Game Pass není výslovně uvedeno, že všechny zobrazené hry budou k dispozici ještě letos.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.