Deathloop – double zbraň

Deathloop se možná dočká pokračování

31. 12. 2022
Zdroj náhledu: Bethesda

Jeden z lidí, kteří se na původním Deathloop podíleli, naznačuje, že Arkane Studios pracuje na pokračování nebo DLC. Tato informace zazněla ve videu níže, konkrétně v čase 11:00, kdy byla položena otázka, jestli herci používají svá krycí jména pro své postavy. Na to bylo řečeno, že není možné na tuto otázku detailněji odpovědět, jelikož oba stále mají smlouvu s Arkane Studios. Ihned se vyrojily spekulace o možném pokračování. Důležité je si také všimnout toho, že v onen čas se po zodpovězení jeden z účinkujících zarazil, což by mohlo znamenat nechtěné prozrazení. No, uvidíme.

Jen dodejme, že první Deathloop vyšel v roce 2021 a nabídnul unikátní zážitek, jaký jsme tu dlouho neměli. Vývojářské studio Arkane, známé svými skvělými sériemi, jako je legendární Dishonored nebo Prey, má podle dostupných informací pracovat na nějakém obsahu na motivy Deathloop. Zda jsou tyto informace pravdivé, prozatím nevíme. Za zmínku také stojí, že Arkane Studios občas vydává i samostatně hratelné DLC, jako byl Death of the Outsider pro Dishonored 2 nebo Prey – Mooncrash, i když u Prey je nutné vlastnit také základní hru. Je tedy možné, že údajný nový projekt pro Deathloop se ponese ve stejném duchu.

Deathloop je k dispozici pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.