Home Behind 2 dictator

Home Behind 2 – nová povolání

2. 8. 2022
 

Titul Home Behind 2 se řadí do kategorie roguelike her s s procedurálně generovanými úrovněmi k prozkoumávání a surovinami ke správě. Hra se těší oblibě hráčů a dle uživatelského hodnocení na platformě Steam má krásných 80 %, díky čemuž spadá do kategorie „Velmi kladných“ titulů.

V rámci právě probíhajícího Steam Survival Festivalu se titul dá pořídit s 30% slevou a vývojáři navíc přidali v poslední aktualizaci tři zajímavá povolání a nové nepřátelské oddíly.

Radiation Engineer

Radioaktivní zbraně, které tento inženýr používá, jsou děsivé – nejenže trvale oslabují nepřátele v boji, ale také snižují jejich schopnost zotavit se.

Skilly

  • Nuclear Grenade – Udělí poškození všem nepřátelům, sníží všechny jejich statistiky a mírně sníží jejich léčebný efekt.
  • Depleted Uranium Bomb – Udělí poškození nepříteli a sníží všechny jeho statistiky.
  • Irradiated Smoke – Udělí poškození všem nepřátelům a výrazně sníží jejich léčebný efekt.

Signal Officer

Signální důstojníci poskytují svým spojencům spolehlivé informace a zároveň narušují nepřátelskou komunikaci, aby je uvrhli do chaosu.

Skilly

  • Important Intel – Zaměří se na spojence s nejvyšším poškozením a zvýší jeho přesnost a počet kritických zásahů.
  • Signal Flare – Zaměří se na nepřítele s nejvyšším poškozením, způsobí mu rušení nebo umlčení a poté ho označí.
  • Radio Interference – Způsobí všem označeným nepřátelům rušení, umlčení nebo omráčení.

Cook

Přestože mnozí vojenští kuchaři nemají skutečné kulinářské dovednosti, jejich volání do jídelny může být příjemnější než troubení vítězného rohu.

Skilly

  • Scrumptious Meal – Uzdraví všechny spojence, poté zvýší všechny jejich statistiky a efekt uzdravení.
  • Biscuits – Uzdraví spojence s nejnižším HP, poté zvýší všechny jeho statistiky a efekt uzdravení.
  • Energy Drink – Zaměří se na spojence s nejvyšší morálkou, poté zvýší všechny jeho statistiky a morálku.
Home Behind fight3

Nové zpravodajské události v Home Behind 2

V rámci aktualizace byly také přidány nové zpravodajské eventy.

Bomba v autě

V posledních dnech vybuchla ve městech kontrolovaných skariánskou armádou řada autobomb, které zřejmě mířily na nádraží, policejní stanice, trhy a vládní budovy. Zahynulo mnoho civilistů i vojáků. Zatímco vládní mluvčí tvrdí, že na vině jsou revolucionáři, revolucionáři oponují, že útoky jsou falešnou záminkou naplánovanou Akadullahem, aby ve skariánských srdcích vyvolali strach.

Korupce v armádě (45. den nebo později)

Poslední zprávy uvádějí, že „Akadullah zuří“ kvůli bující korupci v nejvyšších patrech své armády. Někteří jeho vojáci se aktivně vyhýbají boji a ustupují před střety s revolucionáři. Dokonce se šušká o „bílé listině“ – seznamu protivládních bojovníků, kterým se má od armády dostat zvláštního zacházení, například že budou ušetřeni těžké palebné síly a elitních oddílů.

Více informací naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.