Honkai Star Rail Hanya

Honkai: Star Rail odhaluje novou hratelnou postavu Hanyu

29. 9. 2023
Zdroj náhledu: HoYoverse

Vývojáři hry Honkai: Star Rail, společnost HoYoverse, dnes odhalili další postavu, která bude v budoucnu zdobit gachu událostí hry. Hanya je čtyřhvězdičková fyzická postava, která následuje cestu Harmonie a je jednou ze soudců komise deseti pánů. V originálním znění je charakter namluven Sayumi Suzushiro. Anglickému znění pak hlas propůjčila Suzie Yeung.

Suzushiro-san můžete znát díky jejím rolím jako Kylie ve filmu Velkolepý Kotobuki, Cassandra Cappelli ve filmu Atelier Ryza 2: Ztracené legendy a tajemná víla, Shinigami ve filmu Archivy mistrů detektivů: a Kirara v Genshin Impact.

Zdroj: HoYoverse

Jeden ze soudců Komise deseti pánů. Ze čtyř povinností soudce (zadržení, uvěznění, trest a výslech) je Hanya pověřena posledním úkolem. Specializuje se na čtení karmy, hříchů zločinců a zaznamenává jejich zločiny a tresty pomocí Věšteckého štětce.

Protože tráví dny tím, že pomocí snů předpovídá karmické prohřešky, a musí snášet příval informací o činech mara, už dávno otupěla vůči všem věcem na světě. Teprve když operuje se svou sestrou a kolegyní soudkyní Xueyi, odhalí Hanya na okamžik svou pravou povahu.

Více podrobností o titulu naleznete na oficiální stránce.

Zdroj: techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.