horizon-forbidden-west-–-logo

Horizon Forbidden West zřejmě odložen na příští rok

10. 8. 2021
Zdroj náhledu: Guerrilla Games

Horizon Forbidden West bude zřejmě odložen na příští rok. Německá pobočka PlayStation to pravděpodobně naznačila ve svém seznamu očekávaných her.

V následujícím tweetu německá pobočka PlayStation uvádí všechny hry, které letos vyjdou. Je však patrné, že v seznamu chybí Horizon Forbidden West, což některé vede k domněnce, že pokračování od Guerrilla Games bude odloženo na rok 2022

Je však možné, že v seznamu chybí jen proto, že ještě nemá pevné datum vydání. Pokud se pozorně podíváte na ostatní hry na seznamu, jako jsou Ghost of Tsushima Director’s Cut, Ken: Bridge of Spirits, Aliens: Fireteam Elite či Tales of Arise, zjistíte, že tyto tituly mají pevná data vydání. Proto se domnívám, že Forbidden West v seznamu chybí právě proto, že ještě nebylo oznámeno přesné datum jeho vydání.

Na druhou stranu se před časem objevily zvěsti, že se Horizon Forbidden West odkládá. Šéf studia PlayStation Hermen Hulst v červnu uvedl, že Horizon Forbidden West vyjde ještě letos. Vzhledem ke znepokojivému vývoji pandemie však odmítl potvrdit konkrétní datum. O odkladu však začal informovat i respektovaný Jason Schreier z deníku Bloomberg. Už nyní to prezentuje jako vyřízenou záležitost. Přestože se jedná o neoficiální zprávu z důvěryhodného zdroje, je nutno ji nadále považovat za spekulaci, která nebyla oficiálně potvrzena.

Zdroj: igdb.com

Musím uznat, že je to dost chaotické, a docela mě překvapuje, že Sony nebo Guerrilla Games stále mlčí a neposkytují svým věrným fanouškům žádné informace. Snad to nedopadne jako Mass Effect Andromeda, kde Bioware o své hře dlouho neinformoval a nakonec pár měsíců před vydáním spustil obrovskou kampaň, která pak skončila chaosem. Jistě, v případě Horizontu to tak není, ale i tak by fanouškům mohli dát konečně vědět, na čem jsou. Doufejme však, že se to dozvíme na případné akci společnosti Playstation, která se bude konat v září.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.