Farm Flipper DLC

House Flipper a nové rozšíření s názvem Farm Flipper DLC

3. 12. 2021
Zdroj náhledu: Frozen Way

Simulátor House Flipper nejspíše většina z vás již dobře zná. Titul vyšel v květnu roku 2018 a sklidil od té doby neskutečný úspěch. Na Steamu se může pyšnit 92 % kladných recenzíi a to hru řadí do kategorie „Velmi kladné“. Po takovém úspěchu tvůrci také přidali několik DLC, která nesou název například Garden DLC, Luxury DLC nebo teprve očekávané Pets DLC. Tvůrci nově oznámili další DLC, na které se hráči budou moci těšit. Tentokrát se ocitneme ve venkovském prostředí, konkrétně na farmě, a název nebude jiný než Farm Flipper DLC.

Farm Flipper DCL vám nabídne spoustu nové zábavy! Budete se například starat o slepice, prasata, ovce a další zvířata. Dále v traileru můžete vidět, že je také možné si vybudovat svoji vlastní vysněnou garáž a opravovat na farmě všechny nedostatky, které se vám nebudou líbit. Na farmě také zcela jistě budou nutné vaše farmářské dovednosti, jelikož pěstování se určitě nevyhnete. A to nejlepší nakonec, projedete se i na koníkovi. Není to paráda?

Datum vydání zatím uveřejněno nebylo, nicméně Farm Flipper DLC si již teď můžete přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.