House Flipper a nové rozšíření s názvem Farm Flipper DLC

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Frozen Way
Simulátor House Flipper nejspíše většina z vás již dobře zná. Titul vyšel v květnu roku 2018 a sklidil od té doby neskutečný úspěch. Na Steamu se může pyšnit 92 % kladných recenzíi a to hru řadí do kategorie „Velmi kladné“. Po takovém úspěchu tvůrci také přidali několik DLC, která nesou název například Garden DLC, Luxury DLC nebo teprve očekávané Pets DLC. Tvůrci nově oznámili další DLC, na které se hráči budou moci těšit. Tentokrát se ocitneme ve venkovském prostředí, konkrétně na farmě, a název nebude jiný než Farm Flipper DLC.
Farm Flipper DCL vám nabídne spoustu nové zábavy! Budete se například starat o slepice, prasata, ovce a další zvířata. Dále v traileru můžete vidět, že je také možné si vybudovat svoji vlastní vysněnou garáž a opravovat na farmě všechny nedostatky, které se vám nebudou líbit. Na farmě také zcela jistě budou nutné vaše farmářské dovednosti, jelikož pěstování se určitě nevyhnete. A to nejlepší nakonec, projedete se i na koníkovi. Není to paráda?

Datum vydání zatím uveřejněno nebylo, nicméně Farm Flipper DLC si již teď můžete přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn