House Flipper Pets

House Flipper oznámil nové DLC

21. 3. 2021
Zdroj náhledu: Empyrean Games

O budovacím simulátoru House Flipper jsme již na našich stránkách psali, dokonce se umístil ve výběru TOP 5 relaxačních her. Jaké novinky pro nás chystá?

Zdroj: Frozen District

Vývojářské studio Empyrean Games uvedlo House Flipper na herní trh v roce 2018. Letos v půlce května tak oslavíme jeho tříleté výročí. Je opravdu nutné práci vývojářů vyzdvihnout, jelikož úsilí, které do hry vkládají, je nemalé. Aktualizační fixy nebo přidávání nových předmětů jsou tak pravidelnou součástí. Najde se i pár easter eggů. Už jste například zkoušeli složit bobříka odvahy ve strašidelném domě, na jehož pozemku jsou i utajované hroby.

GARDEN FLIPPER

Svou roli tady mají i dodatky. K dnešnímu dni má House Flipper na kontě už čtyři DLC. Každé je pochopitelně jiné a všechna krásně rozšiřují obzory celé hry. Největší je Garden Flipper, kde se můžete stát zahradníkem a svoji perfektní zahradu přihlásit do soutěže. Nebo si snad radši vytvořit přímo katalogový obraz místa pro pořádnou grilovačku? Spirituální duše mohou zase najít klid na místě obklopeném bonsajemi s mystickým jezírkem. Na své si přijde opravdu každý.

Zdroj: Frozen District

APOCALYPSE FLIPPER

Pokud se neradi hrabete v zemi, poté doporučuji zkusit Apocalypse Flipper. To se pro změnu převtělíte do tzv. preppera čili člověka, který se cíleně připravuje na nějakou katastrofu, ba přímo na samotný konec světa. Vaším působištěm se proto stane pořádný podzemní bunkr. Můžete si postavit vlastní čerpadla či generátory a hlavně zajistit, aby skladiště vždy mělo dostatek jídla, vody a zbraní. Hraje se spíše na notu praktičnosti a účinnosti než na vrchol architektury a designu.  Ale to neznamená, že  vrátka kreativity mají být úplně uzavřena. Dny a noci budou jistě dlouhé, tak proč si je nezkrátit turnajem v deskovkách ve velké společenské místnosti? A pokud se skutečně přihlásí těžká ponorková nemoc…Víte, že byly přidány i plamenomety?  Toto DLC je navíc zcela zdarma.

Zdroj: Frozen District

HOUSE FLIPPER– HGTV DLC

Tentokrát se ocitnete v oblasti massachusettském zálivu. Domy na pláži obývají movitější, ale zároveň i náročnější klienti. Podaří se vám splnit jejich sny a jak se vypořádáte s novým prvkem v podobě rozhodování? Nová lokace je samozřejmě i skvělou možností, jak si vytvořit vlastní dům či jen kancelář na pláži  s úžasným výhledem na moře. Jo, a kdo bude mít štěstí, může narazit i na Homera Simpsona.

Zdroj: Frozen District

CYBERPUNK DLC

V době velkého očekávání vydání Cyberpunku poskytl House Flipper hráčům šidítko v podobě stejně zasazeného DLC. Futuristicky laděný nábytek, blikající neony a doplňky přinesly pár megabytů zábavy navíc. Bohužel si myslím, že v případě velkých arkádových hracích automatů byl potenciál využit tak napůl. Co třeba přidat možnost skutečného zahrání si nějaké basic hry? Ale to bych čekala asi už moc. Navíc se jedná o další bezplatné rozšíření.

Zdroj: Frozen District

LUXURY DLC

Hra, která je dárek k již zmiňovaným narozeninám. Odemčena bude během května. Jak už samotný název napovídá, tentokrát se zaměříme na boháče a milovníky starožitností. V tomto případě rozhodně nebudeme koukat na každou utracenou korunu či cent. Stop fádnosti, nudě a průměrnosti. Tentokrát budeme renovovat staré činžovní domy či zchátralé továrny do podob luxusních vil a apartmánů.

Novinkou má být možnost postavení vnitřních bazénů či renovace starožitného nábytku. Samozřejmostí je přidání nových položek do obchodu a nové lokace – tentokrát Moonrise Bay.

Zdroj: Frozen District

Žhavá novinka - HOUSE FLIPPER PETS

Je to jen pár dní, kdy studio oznámilo další DLC do hry House Flipper. A v tomto případě bude asi nejrozdílnější od všech předchozích. Neříkali jste si někdy, že té hře chybí nějaká svěžest a živost? A krtci na zahradě nebo netopýři v komíně nejsou to pravé ořechové? Proto je tu řešení v podobě House Flipper Pets. Vybrat si budeme moct z několika druhů roztomilých domácích mazlíčků (pes, kočka, papoušek, křeček, želva a králík). U psů a koček se navíc ještě výběr rozšíří i o deset nejoblíbenějších ras.

Výmluvy, že nemůžete mít v panelákovém bytě deset psů, se stanou minulostí. V hře budete mít možnost svým čtyřnohým miláčkům postavit venkovní hřiště a prostorné boudy velikosti paláce. A pokud je koupání mazlíčků většinou v reálu děsný horor, tak tady nás čeká těžká pohoda s nejvyšším stupněm roztomilosti. K tomu připočtěte nepřeberné množství hraček a doplňků. Zkrátka zvířecí ráj, při kterém by zaplesal i Zdeněk Srstka či Marta Kubišová.

Nová lokace bude mít příznačný název Cozy Village a bude pojata rančovním stylem. Čeká nás ke splnění také deset nových zakázek. Přesné datum vydání bude oznámeno. Pro menší ochutnávku se podívejte na trailer. Nové DLC si také můžete přidat do svého seznamu přání.


Článek pro Gaming Professors napsala Jana Hykešová

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.