Hra Triangle Strategy dostala na Steamu datum vydání

2. 10. 2022
Zdroj náhledu: Square Enix

polečnost Square Enix oznámila, že bývalá exkluzivní hra na Nintendo Switch se objeví na herní platformě Steam. Triangle Strategy bude zpřístupněna již tento měsíc. Původně byla hra vydána na začátku tohoto roku a podobá se titulům, jako je Final Fantasy Tactics nebo herní série Fire Emblem. Celkově je hra označována recenzemi za velmi kladnou, vychvalován je například způsob strategie nebo její zajímavý příběh. Vzhledem k těmto pozitivním ohlasům není divu, že vyjde také na PC.

Společnost Square Enix oznámila tuto novinku prostřednictvím Twitteru. Ujistila také své fanoušky, že nebudou muset na hru čekat příliš dlouho. Proto vývojáři nastavili datum na 13. října. Pokud si hráči hru předplatí, dostanou dokonce 10% slevu. Mimo to si můžete předobjednat i Digital Deluxe edici, která obsahuje kresby z vývoje hry. V nabídce lze najít také digitální balíček, který kromě klasické hry nabízí i hru Various Daylife.

Tagy:

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.