Cyberpunk 2077 patří mezi nejhranější tituly na konzoli Steam Deck

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: CD PROJEKT RED

Cyberpunk 2077, který v posledním období zažívá takové malé znovuzrození, se může pochlubit dalším úspěchem. Po překonání různých milníků, jako je více souběžných hráčů, než bylo u Zaklínače 3, se titulu daří i na konzoli Steam Deck. Cyberpunk 2077 je totiž v současné době také jednou z nejhranějších her na tomto hardwaru.

Konkrétně se Cyberpunk 2077 umístil na čtvrtém místě v celkovém počtu odehraných hodin na Steam Decku, což je na hru z konce roku 2020 velký úspěch. Před počinem od studia CD Projekt najdeme na třetím místě farmářské dobrodružství v podobě Stardew Valley. Druhé místo obsadila nová souls hra Elden Ring a na úplné špici nalezneme roguelike střílečku Vampire Survivor.

Za masivním nárůstem hráčů u hry Cyberpunk 2077 stojí především uvedení anime seriálu od Netflixu Cyberpunk: Edgerunner, ale rovněž nedávná aktualizace 1.6. Příval nových fanoušků se odráží především na samotných prodejích a CD Projekt nedávno ohlásil dosažení milníku dvaceti milionů celosvětově prodaných kopií hry. Přitom ještě během dubna se prodeje pohybovaly okolo osmnácti milionů. Další masivní nárůst očekáváme během příštího roku po vydání expanze Cyberpunk 2077: Phantom Liberty.

Hra jednoduše řečeno nepřestává překvapovat a už nyní je jasné, že budoucí projekty od CD Projektu to s překonáním Cyberpunku 2077 budou mít hodně složité.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn