Crysis 3 Remastered - hlavní postava

Herní ředitel Hitmana 3 povede vývoj Crysis 4

4. 5. 2022
Zdroj náhledu: Crytek

Kromě toho hledá Crytek nové posily do svého týmu, které se budou na nové hře ze světa Crysis podílet. Díky těmto informacím můžeme s jistotou říci, že oficiální vydání Crysis 4 je ještě opravdu hodně daleko.

Nové pokračování bylo oznámeno koncem ledna letošního roku a kromě krátkého traileru a skutečnosti, že Crysis 4 je pouze pracovní název projektu, jsme se žádných dalších informací nedočkali. To se změnilo v několika posledních hodinách, kdy twitterový účet hry zveřejnil jednu velmi zajímavou novinku. Vývoj Crysis 4 povede zkušený herní ředitel Mattias Engström, který vedl vývoj posledního Hitmana 3 a rovněž se podílel na celé novodobé trilogii. Pro nový Crysis se tak jedná o velmi zajímavý úlovek, jenž může nadcházející pokračování posunout na zcela novou úroveň. Nemalým písmem se Mattias Engström v minulosti podepsal také na titulech Far Cry 3 a Assassin's Creed: Revelations od Ubisoftu.

Dále Crytek hledá nové zaměstnance, kteří posílí samotný vývoj Crysis 4. Německé studio v současnosti hledá například uměleckého ředitele, herního designéra a také návrháře úrovní a mnoho dalších. Kompletní seznam pracovních míst naleznete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.