Elden Ring – úvodka

Hráč Elden Ring porazil Malenii za deset sekund

26. 4. 2023
 

Největší noční můra a nejtěžší boss celé hry Elden Ring, Malenia, byla nyní rozsekána v rekordním čase. Na redditovém účtu Jdyhrberg se nyní objevily důkazy, že hráč porazil tohoto nepřítele za pouhých deset vteřin. Tím překonal pár dní starý rekord, který byl sedmnáct vteřin. Je neuvěřitelné, že někteří hráči do toho takto jdou, když si vezmete, jak problémový nepřítel Malenia je.

Přesto tento působivý čin vyvolal mnoho diskuzí, především o tom, že nový rekordman použil stejnou výbavu jako ten předchozí. Poupravil jen svou zbraň a své statistiky tak, aby Malenii porazil o něco málo rychleji. Každopádně, jestli se objeví někdo, kdo je schopen ji porazit ještě rychleji, smeknu před ním klobouk. Skvělé pro Elden Ring ale je, že komunita je stále aktivní a nebojí se překonávat různé rekordy.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.