Hráč Far Cry 6 ve hře zachytil Easter Egg s odkazem na Far Cry 4

Hráč Far Cry 6 ve hře zachytil Easter Egg s odkazem na Far Cry 4

14. 10. 2021
 

Nově odhalený Easter Egg ve Far Cry 6 znovu dokazuje vzájemné propojení jednotlivých dílů série v jedno velké Far Cry universum. Přestože Far Cry 6 spatřilo poprvé oficiálně světlo světa teprve minulý týden, hráči a fanoušci série v něm již odhalili řadu skrytých tajemství a vtípků, což je vcelku působivá skutečnost. Není se moc čemu divit, hry série Far Cry bývají rozsáhlé a v jejich otevřených světech se dá obvykle najít spousta různých věcí, a dává tak smysl, že ani Far Cry 6 není výjimkou. Jeden takový nově objevený detail ve Far Cry 6 vcelku okatě odkazuje na jednoho z herních předchůdců série, konkrétně na Far Cry 4.

Hráč Far Cry 6 ve hře zachytil Easter Egg s odkazem na Far Cry 4

Jako jednu z nejlepších věcí na Far Cry 4 vyzdvihují dlouholetí i noví fanoušci série postavu hlavního záporáka, lehce šíleného (vlastně který záporák v sérii FC není alespoň trošku šílený?) Pagan Mina v jeho růžovém sáčku. Pagan Min si dokázal svým byť maniakálním, nicméně velmi přesvědčivým charakterem přitáhnout pozornost a získat přízeň mnoha hráčů. Nyní jeho odkaz byl nalezen i v novém Far Cry 6. Uživatel Redditu jménem billpecota ve Far Cry 6 našel plakát, který inzeruje rozhovor s Pagan Minem. V rozhovoru se Pagan Min zabývá svou nadvládou nad Kyratem a tím, jak vydělal na kakau, nalezeném právě v této oblasti. Když se nad tím zamyslíte, je pravdou, že existuje jistá podobnost mezi Pagan Minem a aktuálním hlavním záporákem Antonem Castillem. Je úžasné, že jeden maličký plakát nalezený ve hře dokáže krásně propojit celé universum Far Cry. I když v každém dílu máme jiného hlavního hrdinu a jiného gaunera, proti kterému bojujeme, můžeme i tak pozorovat jejich stále se opakující archetypy.

Některé Easter Eggy a odkazy ve Far Cry 6 mohou však mít i hlubší osobní význam pro vývojáře, kteří je do hry zasadili. O jednom takovém jsme už psali v předchozím článku.

Zdroj: gamerant.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.