Battlefield 2042 intro21

Hráči Battlefield 2042 chtějí zpět své peníze

9. 2. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Mělo se jednat o velký návrat populární multiplayerové série. Reklamy, poutavá videa a samozřejmě i streamy oblíbených influencerů. Výsledek však nesplnil ani zdaleka očekávání, a tak hráči, kteří si pořídili Battlefield 2042 v očekávání skvělé hry chtějí po velkém zklamání zpět své peníze. Podobnost s Cyberpunk 2077 je čistě náhodná.

Zdroj: igdb.com

Velký neúspěch a zklamání ze hry Battlefield 2042

Neúspěch hry Battlefield 2042 je den ode dne katastrofálnější, na což upozorňuje i petice na webu Change.org. V petici, která žádá, aby bylo umožněno vrácení peněz za tento FPS titul na všech platformách, se mimo jiné uvádí, že hra je faktickým „výsměchem každému zákazníkovi, který si tuto hru koupil za 70 dolarů (USD) kvůli lživé reklamě společnosti EA“. Když je bráno v potaz, co všechno se na nejnovějším titulu Battlefield pokazilo, není se čemu divit. Žádné tabulky s výsledky, leaderboards, enormní bugy a mnoho dalších problémů, které souvisí s hratelností nebo s technickým stavem hry.

„Prakticky by bylo snazší se ptát, co se povedlo, než naopak. Seznam by byl daleko kratší“. I toto je názor jednoho hráče, jehož výrok získal tisíce souhlasných palců nahoru.

Petice pokračuje konstatováním, že EA a DICE nedodržely své sliby a Battlefield 2042 byl uveden na trh v nehratelném stavu. Dokonce i Steam umožnil hráčům po více než dvou hodinách hry vrátit peníze, což obvykle nedělá (refund na Steamu je možný do maximálně 2 hodin, poté už vám peníze nevrátí), pokud hra není masivní katastrofou. V podstatě to vypadá, že hráči chtějí refundace stejně, jako je mohli dostat hráči Cyberpunku 2077, což jen dokazuje, že pokud si za název franšízy dáte jméno a rok, koledujete si o problémy. 

K dnešnímu dni se sešlo 69 633 podpisů, což je významné, protože podle všeho „jeden z nejlepších právníků na hromadné žaloby v zemi je ochoten se případu proti EA ujmout“, pokud by bylo dosaženo 50 000 podpisů. Nyní zbývá sledovat, jak se k tomuto kroku postaví EA a DICE.

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.