Deadpool

Hugh Jackman se vrací jako Wolverine! Ostatně vše vám vysvětlí sám

29. 9. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Každý, kdo viděl Logana, uronil slzu, a ten, kdo říká, že ne, prostě lže. Derniéra Hugha Jackmana v roli legendárního X-Mena Wolverina je pravděpodobně i tím nejlepším x-menovským filmem. Proto nikdo už vlastně nepočítal s tím, že by se oblíbený herec mohl do své nejspíš nejslavnější role minimálně ještě jednou vrátit, byť jen na chvilku.

Nevíme, jestli herce přinutily peníze, láska k roli, nebo jeho dobrý kamarád Ryan Reynolds, ale jedno je jisté. Wolverine se vrátí a my máme vlastně i to štěstí, že ve své děkovačce Kevinu Feigemu se k tomu všemu vyjádřili i sami herci Hugh Jackman a Ryan Reynolds. Určitě vám tak nyní došlo, v jakém filmu se tak Wolverine objeví, bude to Deadpool 3 v roce 2024!

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.