Biomutant – úvodka

Humble Choice: březen má pár dobrých kusů

8. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Měsíc březen je tady a s ním i nová osmička her, které za cenu jednoho předplatného – 9,99 € – poputují do vašich knihoven. Naposledy se Humble Choice předvedla a nabídnula tituly jako PATHFINDER: WRATH OF THE RIGHTEOUS, FALLOUT 1 či OTHERCIDE.

Máme skvělou zprávu po únorové nadílce bude vaše steamová knihovna naplněná k prasknutí. Otázkou zůstává, zdali s ní budete spokojeni. Nicméně dost řečí! Pojďme se raději v rychlosti podívat, co nám Humble Choice nabízí.

BIOMUTANT

BIOMUTANT je postapokalyptický RPG titul v otevřeném světě s unikátním soubojovým systémem inspirovaným bojovými uměními, který spojuje souboje nablízko, střelbu a schopnosti mutantů. Recenzi si můžete přečíst zde.

JURASSIC WORLD EVOLUTION 2

Jurassic World Evolution 2 je pokračování manažerské hry Jurassic World Evolution od společnosti Frontier z roku 2018, které nabídne zbrusu nové příběhové kampaně dabované hereckými představiteli z filmové série Jurský svět, vzrušující funkce, čtyři zajímavé režimy a rozšířený seznam obdivuhodných dinosaurů. Recenzi si můžete přečíst zde.

EDGE OF ETERNITY

Svět Heryonu byl rozvrácen. Útočníci v zákeřném válečném aktu vypustili smrtící nákazu, která transformuje živé tvory všeho druhu ve znetvořená monstra. Jako mladý voják se musíte postavit nejen nepřátelům, ale i svému osudu. Vydejte se na cestu, jež změní již tak rozpadající se svět.

HERO'S HOUR

Ve hře Hero's Hour se stáváte hrdinou, který objevuje svět, buduje svoje město, svádí dynamické šarvátky, získává vyšší úrovně a shromažďuje dostatečně velkou armádu, aby zničil své protivníky. Nenechte se zmást nevinným vzhledem tohoto titulu, neboť v sobě skrývá poměrně velký potenciál.

ROGUE LORDS

Rogue Lords je roguelike hříčka, ve které hrajete za ďábla. Ovládejte svůj démonický tým posluhovačů, zatímco čelí nepředvídatelným dobrodružstvím a tahovým bitvám. Odkrývejte nové schopnosti, vytvářejte mocné kombinace a používejte své dovednosti, abyste v kritických okamžicích zvrátili vývoj událostí.

DEMON TURF

V samotném pekle tvoří démonické bytosti gangy, které mezi sebou bojují o nadřazenost, a každý z nich je veden svým vůdcem. V této indie hříčce převezmete kontrolu nad Beebz, mladou démonkou starou sotva tisíc let, jež se rozhodla, že je na čase nakopat všem šéfům pozadí a sama se stát královnou démonů.

GOLDEN LIGHT

Golden Light je temná hororová procedurální akce, která kombinuje roguelike prvky s děsivou atmosférou. Sestupte do hlubin útrob, abyste zachránili své blízké. Recenzi si můžete přečíst zde.

MONSTER CROWN

Odhalujte temnou historii ostrova Crown a vytvořte si vlastní monstrózní dědictví. Ostrov s historií sadistických vládců a hrdinných zachránců čelí nové hrozbě v podobě kruté mladé ženy toužící po moci. Záleží jen na vás, jak se rozhodnete, jestli díky svým činům budete hrdinou v nouzi, nebo větší hrozbou.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.