Hunters Arena Legends ps plus

Hunter's Arena: Legends potvrzena v PS Plus srpen 2021

10. 7. 2021
Zdroj náhledu: Playstation

Předplatitelé služby PS Plus si budou moci novou bojovou hru Hunter's Arena: Legends stáhnout zdarma ihned po jejím vydání na konzole Playstation.

Nový online fantasy titul dorazí na konzole PS4 a PS5 příští měsíc, konkrétně 3. srpna, a již po vydání bude součástí nabídky PS Plus srpen 2021, která bude k dispozici od 3. srpna do 6. září. Další tituly se dozvíme jako vždy poslední středu v měsíci, konkrétně 28. července.Hunter's Arena: Legends nás zavede do krásné starověké východní Asie, kde se vžijeme do role lovce, který musí bojovat proti démonům a také přežít nájezdy ostatních hráčů. Ve hře se pomocí bojového umění postavíte celkem 30 hráčům a vaším úkolem není nic jiného než přežít a stát se nejlepším lovcem. Titul je možné hrát jak v sólo režimu, tedy všichni proti všem, tak i v kooperaci s dalšími dvěma kamarády. Hunter's Arena: Legends se primárně zaměřuje na souboje na blízko, najdeme zde tak různé meče a velmi důležitou roli pro naše přežití hrají i různá komba či násobiče poškození.

Kromě toho nám společnost Sony ukázala i nadcházející střílečku Arkane pro PS5 či nové informace o Death Stranding: Director's Cut. Těšit se mimo jiné můžeme i na pokračování PSVR hry Moss: Book II, které přijde ještě letos.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.