Sandman

Hvězdně obsazený Sandman se blíží, koho všeho tam uvidíme?

23. 7. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Jeden z nejdražších komiksových seriálů všech dob. Produkuje ho Netflix. Komiksy ale napsal Neil Gaiman. Postavy jsou obsazeny tzv. po netflixovsku. Je to ale Sandman. Projekt, který pravděpodobně určí další kroky Netflixu v tomto žánru, se blíží, premiéra je plánována na 5. 8. letošního roku a vypadá to, že to bude skutečně velké. Přece jenom obsazení je naprosto fantastické a hlavní postavy jakbysmet.

Tento víceméně depresivní komiks, který obsahuje neskutečně hluboké příběhy a myšlenky, není rozhodně pro každého. Sandman donutil pravděpodobně každého čtenáře, který jej kdy četl, se minimálně zamyslet a jeho seriálová podoba se skutečně blíží nezastavitelnou rychlostí.

Netflix navíc projektu natolik věří, že se v něm objeví spousta známých herců. Uvidíme Mason Alexander Park jako Touhu, Kirby Howell-Baptiste jako Smrt, Marka Hamilla jako Mervyna Pumpkinheada, Donnu Preston jako Zoufalství, Jennu Coleman jako Johannu Constantine, Toma Sturridge v té roli nejhlavnější a spoustu dalších.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.