Lollipop Chainsaw

Jošimi Jasuda vyjádřil obavy ohledně Lollipop Chainsaw, bojí se hlavně cenzury

18. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Sexy blonďatá kočka Juliet Starling ze hry Lollipop Chainsaw, která se brzy dočká remaku, možná narazí. Jeden z hlavních představitelů nově založeného studia Dragami Games, Jošimi Jasuda, se k remaku vyjádřil a chtěl údajně obavy fanoušků rozehnat. Moc se mu to ale nepovedlo. Začneme tedy alespoň tím, čím většinu fanoušků uklidnil. Jeho slovy: „Věříme, že příběh Lollipop Chainsaw je velkým dílem toho, co fanoušci milují na původní hře, a my vývojáři to cítíme stejně.“ Potvrdil tak, že příběh se rozhodně měnit nebude. Hra se má tak dočkat především realističtějšího vzhledu, který přinesou pokročilé a novější technologie. Jasuda tedy potvrdil, že jde především o remake, ne o udělání nové hry. Naopak ale otevřel trošku Pandořinu skříňku. Má totiž strach z toho, jak to dopadne s hlavní hrdinkou. Dnešní doba docela ráda cenzuruje a Juliet Starling je, řekněme, velice sexuálně vyzývavá.

Za poslední roky totiž velká studia, jako například Sony, začala pomalu ustupovat od sexualizace něžného pohlaví a především jejich americké pobočky se snaží tuto část pomalu vytlačit. Sám Jasuda totiž potvrdil, že s majiteli platforem ještě nemluvil, ale že bude bojovat, aby se Lollipop Chainsaw vrátilo a bylo co nejblíže svému originálu. Ostatně, on je přece jeden z těch, co hru stvořili. Mimochodem, ještě jedna podstatná informace, ohledně verze na PC se stále nové informace neobjevily.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.