Jošimi Jasuda vyjádřil obavy ohledně Lollipop Chainsaw, bojí se hlavně cenzury

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Sexy blonďatá kočka Juliet Starling ze hry Lollipop Chainsaw, která se brzy dočká remaku, možná narazí. Jeden z hlavních představitelů nově založeného studia Dragami Games, Jošimi Jasuda, se k remaku vyjádřil a chtěl údajně obavy fanoušků rozehnat. Moc se mu to ale nepovedlo. Začneme tedy alespoň tím, čím většinu fanoušků uklidnil. Jeho slovy: „Věříme, že příběh Lollipop Chainsaw je velkým dílem toho, co fanoušci milují na původní hře, a my vývojáři to cítíme stejně.“ Potvrdil tak, že příběh se rozhodně měnit nebude.
Hra se má tak dočkat především realističtějšího vzhledu, který přinesou pokročilé a novější technologie. Jasuda tedy potvrdil, že jde především o remake, ne o udělání nové hry. Naopak ale otevřel trošku Pandořinu skříňku. Má totiž strach z toho, jak to dopadne s hlavní hrdinkou. Dnešní doba docela ráda cenzuruje a Juliet Starling je, řekněme, velice sexuálně vyzývavá.

Za poslední roky totiž velká studia, jako například Sony, začala pomalu ustupovat od sexualizace něžného pohlaví a především jejich americké pobočky se snaží tuto část pomalu vytlačit. Sám Jasuda totiž potvrdil, že s majiteli platforem ještě nemluvil, ale že bude bojovat, aby se Lollipop Chainsaw vrátilo a bylo co nejblíže svému originálu. Ostatně, on je přece jeden z těch, co hru stvořili. Mimochodem, ještě jedna podstatná informace, ohledně verze na PC se stále nové informace neobjevily.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn