Invincible

Invincible je tu s teaserem na druhou sérii

23. 1. 2023
Zdroj náhledu: Amazon

„Když všichni kolem tebe zemřou, co ti zbude? Ty, tati.“ Kdo u téhle scény nebrečel, tak nemá absolutně žádné svědomí. Invincible vletěl do světa komiksových seriálů jako uragán a strhl na sebe na jednu chvíli veškerou pozornost. Ostatně, jeho skoro plná hodnocení na každém hodnotícím serveru mluví sama za sebe. Tato adaptace komiksu získala ihned prodloužení o další dvě série, jenomže už to budou dva roky a stále bylo ticho po pěšině.

Nyní seriál přístupem sobě vlastním přišel s teaserem, kde hrdina mluví s Allenem the Alienem o tom, kdy tedy vlastně ta druhá série přijde. Po krátkém rozhovoru, že se na seriálu skutečně pracuje, řekne hrdina informaci, na kterou čekáme. Někdy ke konci roku 2023 bychom se měli dočkat pokračování. Stačí tak jen vytrvat. Vtipné oznámení si skutečně zaslouží potlesk, počkejme si tak do konce roku a na Prime Video to opět zazáří mladým poločlověkem a jeho partou.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.