Hogwarts Legac – drak

Krátký film láká na Hogwarts Legacy

22. 1. 2023
 

Warner Bros nešetří marketingem a reklamou na blížící se vydání hry Hogwarts Legacy, které je plánováno už na 10. února letošního roku, a to na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Na konzole starší generace přijdou herní verze až 4. dubna. Verze pro Nintendo Switch dorazí také, ale až 25. července, kdy už pravděpodobně budou vychytané všechny možné chyby ve hře.

Nyní se objevil i krátký film, který má hráče nabudit ještě víc. Můžeme v něm vidět prostřednictvím sovy celé Bradavice, známá místa i nebezpečné oblasti kouzelnického světa. Očividně je potenciál celé hry obrovský, především ono zasazení do otevřeného světa. Když ne v realitě, tak alespoň ve virtualitě se můžeme stát členy nejslavnější kouzelnické školy na světě. Jen doufejme, že se hra skutečně povede. Stále mám ale obavy, protože taková reklama mi připomíná, kdy vycházel Cyberpunk, a ten trvalo spravit velice dlouho, ačkoliv tam tedy neměli tvůrci u sebe kouzelnické hůlky.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.