It Takes Two

It Takes Two prodalo již 5 milionů kopií

8. 2. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Příjemné překvapení minulého roku, hra It Takes Two, prodala už 5 milionů kopií. Hra, která loni vyšla,se stala velice populární. Je nutné zmínit, že hra není venku ještě ani rok. Poslední data o prodeji jsme měli v říjnu 2021, kdy hra prodala 3 miliony kopií. Musíme tedy uznat, že je zde velký skok v prodeji. Není se však čemu divit. Hra nasbírala spoustu ocenění, a to včetně titulu nejlepší hry roku 2021 v hlasování The Game Awards nebo nejlepší co-op hry roku 2021 na Steamu.

Vývojářské studio Hazelight se vyjádřilo na Twitteru „Náš tým je absolutně unesený jen při pomyšlení, kolik hráčů si nyní užívá naši hru“. Minulý týden herní režisér Joseph Fares ohlásil, že se účastní produkce filmové adaptace It Takes Two. Pokud jste tedy hru ještě nehráli nebo si ji nezakoupili a máte to v plánu, rozhodně doporučujeme vyzkoušet si ji co nejdříve. Přece jen je ideální doba, jelikož je momentálně ve slevě.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.