Zaklínač 3 Divoký hon - seznámení s myslitelem

Jak by mohl vypadat Liam Hemsworth jako Geralt z Rivie?

16. 2. 2023
 

Ano, všichni pláčeme nad koncem Henryho Cavilla v roli, již si vždycky přál ztvárnit. Ihned se za něj ale našla náhrada v podání herce Liama Hemswortha, což někteří nesou snad hůř než konec Henryho v roli Geralta z Rivie. Každopádně kostky jsou vrženy, a pokud letos vyjde třetí série seriálu Zaklínač, bude to i derniéra oblíbeného herce. Jak ale bude vypadat nově obsazený Liam?

Na youtubovém kanále stryder HD se objevilo video, tzv. deepfake, ve kterém je vyobrazen Liam Hemsworth právě jako Geralt z Rivie. Já si nemohu pomoci, ale nevypadá to natolik hrůzně jako některé plakáty s hercovou tváří. Jedno je však jisté, pokud se Zaklínač dočká čtvrté série (a já osobně si myslím, že třetí bude koncovka), Liam by nemusel být tou nejhorší možností pro roli. Jen už to prostě nebude Henry Cavill.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.