Jupiter Hell Watcher

Jupiter Hell 1.6 - Watcher!

24. 12. 2022
Zdroj náhledu: ChaosForge

Od oficiálního vydání roguelike titulu Jupiter Hell ve verzi 1.0 uplynul již více než rok. Skvělá akční hra, která vychází ze stylu legendárního Dooma, je mezi komunitou velmi oblíbená. Svědčí o tom i její hodnocení, které se stabilně drží u 90 %. Nyní, po více než čtvrt roce, je zde nový velký update, který kromě řady změn přidává i nového silného protivníka, jímž je Watcher.

zdroj: ChaosForge

Jupiter Hell 1.6 „Watcher“ přináší nový typ nebezpečného nepřítele, zároveň přibyly nové perky pro zbraně a brnění, vyvážení dovedností a samozřejmě i opravy různých bugů. Vývojáři se dle dostupných informací soustředí také na porty hry pro další herní zařízení. 

Nový nepřítel, který vám bude křížit cestu, má tři varianty. Každý ze tří měsíců má svou vlastní specifickou variantu, včetně statistik, a v rámci postupu se budete moci setkat i s opravdu smrtící exaltovanou verzí.

Stejně jako mají zbraně své speciální perky v závislosti na větvi, na které se nacházejí, budou nyní takto fungovat i brnění a helmy. V rámci tohoto prvku se budou stejně jako u zbraní perky výrobce vztahovat na základní a exotické verze brnění a helem.

V roce 2023 bude plná integrace Workshopu, a tedy i plná podpora modifikací, která by měla být v základní verzi přístupná již v první polovině příštího roku a následně rozšiřovaná o další prvky. 

V rámci oprav byl vyřešen možný problém s modrou kartou, která zabraňovala postupu ve Valhale. Na mapě Callisto byl vyřešen problém, kdy se někteří nepřátele nespawnovali, případně se spawnovali s velkým zpožděním.

Více podrobností o aktualizaci a opravách naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.