KFC představuje KFConsole: Láká na mastný ovladač, smažené kuře a videohry

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: coolermaster.com

KFConsole je marketingový tah, žert, nebo realita ?

KFC Gaming těsně před Vánoci oznámila oficiální spuštění vlastní herní konzole KFConsole ve spolupráci se společností Cooler Master. Kampaň KFConsole začala již v červnu 2020, kdy se stala virální na sociálních sítích. Po odhalení PS5 vydala KFC vtipný trailer pro KFConsole. Celá herní komunita se náramně bavila a tento krok ze strany KFC brala jako pouhý žert a kvalitní marketingový tah při „soubojích“ fanoušků nových  next-gen konzolí. Ale gigant rychlého občerstvení nyní překvapil každého herního nadšence. Ukázalo se, že to mysleli vážně. Nebo?

KFC konzole

„Všichni víme, že válka konzolí je brutální, ale s KFConsole jako naši vlajkovou lodí si velmi věříme. Tento stroj je schopen spouštět hry dle nejvyšších specifikací, navíc udrží vaše jídlo v teple, abyste si ho mohli vychutnat během svého hraní… co se vám nelíbí? Pokud Sony nebo Microsoft potřebují nějaké tipy, jak připravit „kuřecí komoru“, byli bychom rádi, kdyby se nám ozvali. “ uvedl Mark Cheevers, vedoucí PR ve společnosti KFC.

KFConsole je nyní realitou díky klíčovému partnerství s globálním výrobcem hardwaru společností Cooler Master. „Když jsme byli osloveni společností KFC Gaming, abychom vytvořili KFConsole, skočili jsme na šanci zapojit se a vstoupit do války konzolí,“ řekl Stephen James, Global PR Cooler Masteru.

Kyblík z KFC s vlastním ohřevem

Konzole svým tvarem nápadně připomíná onen proslulý KFC kyblík. Jiným zase připomíná fritovací hrnec, grilovací troubu a další kuchyňské spotřebiče. Co je pro tento stroj jedinečné? Může se pyšnit komorou pro ohřev kuřat jako jediná na světě. Údajně je vytvořena tak, aby udržovala její obsah horký a připravený ke konzumaci. Konzole je totiž vybavena jedinečným, na míru vyrobeným vnitřním chladicím systémem, který odvádí teplo vydávané hardwarem. Hardware je tak udržován na ideální teplotě a současně dodává teplo, které je směřováno do trouby pro ohřev jídla.

Konzoli by podle informací měl pohánět procesor Intel 9. generace a grafická karta z řady RTX od Nvidie. O data by se měla postarat dvojice NVMe SSD disků o velikosti 1TB od Seagate. Výrobce slibuje hraní ve 4K s až 240 snímky za sekundu, podporu Ray Tracingu a virtuální reality.

Zdali se jedná o další vypečený žertík nevíme. KFC pro ni zatím neoznámilo žádné hry. Doufáme jen v to, že spotřeba nebude větší než 5l fritovacího oleje za minutu. Winner, winner, chicken dinner.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn