King arthur druhá sezona

King Arthur: Knight's Tale – oznámení nové sezóny

22. 9. 2023
Zdroj náhledu: NeocoreGames

Po opravdu dlouhé době se připomíná povedené tahové RPG King Arthur: Knight’s Tale od studia NeocoreGames. Titul si stále drží vysoké uživatelské hodnocení, komunita hráčů uskutečnila dokonce i několik PVP turnajů, a tak bylo jen otázkou času, s čím novým vývojáři ze studia NeocoreGames přijdou. 

King Arthur Knight's Tale fight3

Po vydařené první sezóně, bezplatném rozšíření „The Chained God“ a rozšiřujícím DLC je na čase přejít k druhé sezóně, která se kvapem blíží.

Nová aktualizace na verzi 2.0 s sebou přinese masivní přepracování hratelnosti, více umocní a přidá změny ve vyvážení tříd (nadšenci do Marksmanů se mohou radovat), zbrusu nové dovednosti, aktualizace předmětů a další speciality.

Sezóna 2, která nese název „Rising Eclipse“, nabídne zbrusu nový řetězec sezónních misí. „Mimozemská zemětřesení hrozí rozvrátit ostrov Avalon v jeho základech a v království se otevírají podivné trhliny, z nichž vyvěrají nebezpečné a nekontrolovatelné energie. Bude na vás, abyste zastavili Sídhe dříve, než shromáždí energii unikající z těchto trhlin!“ – NeocoreGames

A nejlepší zpráva nakonec. Aktualizace bude stejně jako předchozí sezóna zdarma pro všechny majitele základní hry a bude k dispozici 2. prosince.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.