Kooperativní režim pro Dying Light 2 byl představen

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Už delší dobu víme, že Dying Light 2 bude mít kooperativní režim, a nyní, jen několik týdnů před vydáním hry, vývojáři konečně ukázali tuto funkci přímo v akci. Dying Light 2 bude obsahovat kooperativní režim pro čtyři hráče, jak bylo krátce ukázáno v posledním devstreamu.

Vývojáři potvrdili, že hru bude možné hrát v režimu pro více hráčů. V kooperativním režimu si vaši přátelé ponechají všechny předměty a pokroky svých postav. Členové mohou hlasovat o tom, jak by měl příběh vypadat, ale rozhodující slovo bude mít hostitel. Pokud tedy stojíte před rozhodnutím, zda někoho ušetřit, nebo zabít, a vaši přátelé hlasují pro ušetření, avšak vy se rozhodnete jinak, bude vaše rozhodnutí definitivní.
Techland zde také ukazuje řadu srovnání pro současné a předchozí generace konzolí, která sice nejsou nutně relevantní pro hráče na PC, ale alespoň naznačují, jak bude hra vypadat na starším hardwaru. Pokud chcete vědět, zda váš počítač na tento úkol stačí, systémové požadavky hry jsou již nějakou dobu známé.

Datum vydání Dying Light 2 je stanoveno na 4. února 2022 pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox řady S a X. K dispozici bude také cloudová streamovací verze pro Nintendo Switch. Nyní můžeme jen doufat, že titul nebude také odložen jako očekávaný S.T.A.L.K.E.R. 2.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn