Dying Light 2 – Logo

Kooperativní režim pro Dying Light 2 byl představen

14. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Už delší dobu víme, že Dying Light 2 bude mít kooperativní režim, a nyní, jen několik týdnů před vydáním hry, vývojáři konečně ukázali tuto funkci přímo v akci. Dying Light 2 bude obsahovat kooperativní režim pro čtyři hráče, jak bylo krátce ukázáno v posledním devstreamu.

To vývojáři potvrdili, že hru bude možné hrát v režimu pro více hráčů. V kooperativním režimu si vaši přátelé ponechají všechny předměty a pokroky svých postav. Členové mohou hlasovat o tom, jak by měl příběh vypadat, ale rozhodující slovo bude mít hostitel. Pokud tedy stojíte před rozhodnutím, zda někoho ušetřit, nebo zabít, a vaši přátelé hlasují pro ušetření, avšak vy se rozhodnete jinak, bude vaše rozhodnutí definitivní. Techland zde také ukazuje řadu srovnání pro současné a předchozí generace konzolí, která sice nejsou nutně relevantní pro hráče na PC, ale alespoň naznačují, jak bude hra vypadat na starším hardwaru. Pokud chcete vědět, zda váš počítač na tento úkol stačí, systémové požadavky hry jsou již nějakou dobu známé.

Datum vydání Dying Light 2 je stanoveno na 4. února 2022 pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox řady S a X. K dispozici bude také cloudová streamovací verze pro Nintendo Switch. Nyní můžeme jen doufat, že titul nebude také odložen jako očekávaný S.T.A.L.K.E.R. 2.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.