The Riftbreaker intro

The Riftbreaker – spolupráce s komunitou

14. 1. 2022
 

Velmi oblíbená hra The Riftbreaker, o které jsme vás nedávno informovali v naší recenzi, slaví velký úspěch. Hra vás zavede do daleké budoucnosti, kdy lidstvu postupně docházejí potřebné zdroje. Jedinou nadějí na záchranu civilizace je důsledná kolonizace vhodných planet s cílem vytvořit meziplanetární portály. Tyto portály jsou schopny transportovat suroviny zpět na Zemi a následně i prohloubit kolonizaci jiných světů.

Hra povedeně kombinuje prvky budování základny, tower defense a survival prvky, které se skládají ze sběru surovin a správy zdrojů. Vše je navíc obohaceno o velmi přátelský systém výroby a v neposlední řadě o RPG prvky s hutnou dávkou soubojů. Hra však také velmi zaujala svou povedenou a detailní grafikou.

Vývojářské studio EXOR Studios se v roce 2022 ozvalo poprvé, a to s velkou novinkou, která zapojí i komunitu.

The Riftbreaker defense

Soutěž o novou zbraň do The Riftbreaker

„Po skončení prázdnin jsme se oficiálně vrátili k práci (téměř) v plné síle. Jak budeme pokračovat v práci na dalším bodu našeho plánu, budeme vás pravidelně seznamovat s novinkami a žádat o vaši zpětnou vazbu!Nemůžeme opomínat, jak velkou roli jste v průběhu vývoje hry The Riftbreaker hráli vy – naše komunita. Tisíce hodin vložených do prologu a uzavřené bety, stránky a stránky zpráv na Discordu a všechny zprávy, které jste nám posílali prostřednictvím všech ostatních kanálů, utvářely dnešní podobu hry. Rádi bychom v tom pokračovali a je k tomu lepší čas než právě teď?!První rozšíření světa Riftbreaker pro vás přinese spoustu nového a vzrušujícího obsahu, včetně nových lokací, nepřátel, povětrnostních událostí a samozřejmě zbraní! Víme, že máte spoustu skvělých nápadů na nové ničivé nástroje, tak si pojďme trochu zasoutěžit. Tady je soutěžní otázka:Jakou zbraň byste chtěli přidat do arzenálu hry The Riftbreaker?“

– EXOR Studios

Komunita má tak přímou možnost ovlivnit obsah hry. Výherní zbraň bude vybrána prostřednictvím hlasování na Discordu, více informací naleznete zde.Jak jsme již informovali, milníková aktualizace „World Expansion I“, jak ji vývojáři označují, se má objevit přibližně koncem března, případně v průběhu dubna. Zatím se stále ladí nový obsah, nové prvky a mechaniky. Aktualizace nicméně bude obsahovat nový biom a spoustu nového obsahu, včetně nových druhů nestvůr, zbraní, dovedností, vylepšení a dalšího. Příběhové rozšíření kampaně bude placeným DLC.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.