Helldivers 2 - náhled

Kooperativní střílečka Helldivers 2 byla odložena na příští rok

17. 9. 2023
Zdroj náhledu: Playstation

Nadcházející týmová taktická střílečka z pohledu třetí osoby Helldivers 2 se o něco zpozdí. Původně měl titul vyjít ještě letos, avšak se zveřejněním nového traileru obdržel i nové datum vydání, které je naplánováno na 8. února příštího roku.

Helldivers 2 je týmová taktická střílečka z pohledu třetí osoby, v níž elitní jednotky Helldiverů bojují o vítězství v mezigalaktickém boji. Vaším cílem ve hře bude eliminovat vzrůstající hrozbu vetřelců pomocí různorodých typů zbraní. Jelikož se jedná o týmovou střílečku, stěžejním a hlavním lákadlem celé hry je kooperativní režim až pro čtyři hráče. Helldivers 2 však nebude jen o likvidaci mimozemských vetřelců. Důležitým prvkem bude také prozkoumávání planet a neustálé vylepšování vašeho vybavení pomocí rozsáhlého systému vývoje.

Pokud si plánujete titul pořídit, můžete využít předobjednávky, které odstartují 22. září. K dispozici budou dvě edice, a to zcela základní a také dražší Super Citizen Edition, jež kromě základní hry nabídne i spoustu bonusů. Majitelé dražší edice navíc dostanou sadu brnění Savior of the Free, samopal MP-99 Knight nebo plášť Will of the People. Helldivers 2 vyjde 8. února příštího roku na PC a konzoli Playstation 5.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.