Lifeslide – jako říše divů

Letecká adventura Lifeslide dnes spatřila světlo světa

6. 8. 2021
Zdroj náhledu: Dreamteck

Občas není na škodu trochu zpomalit a užít si chvíli klidu jenom pro sebe. Každý jako relaxaci bere něco jiného… někdo se naloží do horké koupele, jiný se zachumlá do postele a někomu ke štěstí stačí parádní videohra. Právě dnes po pěti letech tvrdé práce vyšla z dílny nezávislého studia Dreamteck nenáročná letecká adventura Lifeslide

Lifeslide je na první pohled relaxační hra, ve které je vaším úkolem s pomocí papírového letadélka uletět co největší vzdálenost. Jak samotní autoři zmiňují, nenechte se zmást prvním dojmem, titul v sobě nenápadně skrývá různé výzvy, které vás možná lehce potrápí.

Zdroj: Dreamteck

Hratelnost je zaměřena na vaše letecké schopnosti a na manipulaci s papírovou vlaštovkou. Každý level je dynamický a skrývá v sobě různé nástrahy a překážky, které budete muset překonat na cestě ke zdárnému cíli. Naučit se tak využívat terén ku prospěchu svému je klíčové pro to, abyste doletěli až do konce. Mnohdy budete čelit rychlým rozhodnutím, kdy sebrat boost a kdy se raději vyhnout. Na výběr dostanete hned z několika letadel, u kterých si budete moct upravovat statistiky, jako jsou aerodynamika, řízení a vztlak, pro lepší výsledky a vyšší umístění v žebříčku ostatních hráčů.

Grafická stylizace přidává titulu jakési osobité kouzlo a až pohádkový nádech a společně se soundtrackem kombinujícím elektronické, rockové a orchestrální prvky vás čeká nezapomenutelný zážitek. Lifeslide si můžete zahrát na PlayStation 4, Nintendo Switch, PC (Microsoft Windows a Linux), tvOS i na mobilech (iOS).

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.