Like A Dragon – dvojka, kterou chcete doma

Like A Dragon aneb získejte vlastního Draka

29. 3. 2024
Zdroj náhledu: Amazon

Like A Dragon je naprosto úžasná série, která by si zasloužila místo ve vaší knihovně na Steamu. Autoři z Ryu Ga Gotoku Studia vytvořili nezapomenutelnou řadu, jež přinesla nejen fantastický příběh, ale rovněž postavy, které si zamilujete. Kupříkladu takového bláznivého psa (doslova má přezdívku Mad Dog) Gora Majimu, jenž, jak sám říká, je jediný člověk na světě, který může zabít legendárního draka.

Pochopitelně nesmíme opomenout ani charismatického detektiva Takayukiho Jagamiho ze spin-offové série Judgment. Jmenovat bychom mohli více protagonistů, jako jsou Daigo, Haruka, Nišiki, Makoto Dante a další. Přesto mezi nimi vyčnívá jeden charakter, kterého milují nejen ženy po celém světě, ale dokonce i někteří muži. Je to zásadový a velmi charismatický muž, jenž by se nebál vyzvat na pěstní souboj celý svět. Řeč není o nikom jiném než o Kazumovi Kirjuovi.

Zdroj: Amazon

Myslím, že většina příznivců by tohoto muže měla ráda doma. Pokud jste jedním z nich, mám pro vás dobrou zprávu. Co kdybyste mohli zakoupit figurku, která zobrazuje Kazumu Kirjua připraveného na bitvu, bez trička, aby bylo odhaleno jeho ikonické tetování? Amazon totiž nyní umožňuje předobjednávky právě takové postavičky. Figurka je sedm palců vysoká, vyrobená z PVC a ABS a bude vás stát 71,99 USD (1 686 CZK). Takže, pokud jste během hraní chtivě pozorovali jeho dokonalé tělo s myšlenkou, že byste si na něj rádi sáhli, nyní máte možnost alespoň prostřednictvím figurky.

Zdroj: Amazon

Co je opravdu pozoruhodné, je míra detailů, do které se tvůrci pustili, co se tetování týče. Pozornost věnovaná tetování Draka z Dojimy na Kirjuových zádech je fantastická, díky čemuž vypadá přesně tak, jak se objevuje na jeho zádech ve hrách. Detaily na kalhotách a opasku jsou stejně impozantní, při bližším pohledu je vidět, kolik úsilí bylo vloženo do toho, aby tato figurka vypadala věrohodně. Pokud by vám tento krasavec nestačil, je možnost zakoupit ještě druhé dráče, a to Ichibana Kasugu z Like A Dragon, který je o dolar dražší.

Zdroj: Amazon

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.