Limitované Silent Hill skateboardy místo nové hry

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Konami

Na oficiálním twitterovém účtu japonské společnosti Konami už se několik dní, vzhledem ke zveřejňovaným indiciím, spekulovalo o nějakém velkém ohlášení. Fanoušci samozřejmě doufali v novou hru, proto jejich zklamání bylo o to větší, když se sice velké oznámení konalo, ale ne takové, jaké by si zrovna představovali. Fandové Silent Hillu se tak můžou těšit na extrémně limitovanou edici skateboardů.

Zdroj: Konami

Skateboardy budou k dostání už od 23. června v 16.00 PST, což je na náš čas přesně ve čtvrtek v jednu hodinu ráno. Na výběr jsou hned dvě vskutku velice limitované edice – Standard Edition v počtu sto dvacet kusů a Nightmare Edition s pouze dvaceti pěti kusy. Na skateboardu najdete motiv snad toho nejikoničtějšího enemáka série – smrtící sestřičky. Nepůjde ovšem pouze o skateboardy… společně s nimi bude k dostání i nový merch inspirovaný univerzem Silent Hill, jako trička, mikiny, polštáře apod.

Radost tak má jen určitá skupina fanoušků. Spoustu lidí se ovšem nezdráhalo pod oficiálním příspěvkem na Twitteru ukázat své zklamání, jiní si z něj spíše udělali legraci. I tak se mezi nimi našli tací, kteří i nadále doufají v oznámení nového kousku do rodiny. Silent Hill se nové hry dočkal naposledy v roce 2012 a nutno podotknout, že všemožné spekulace jsou na místě. Nejen minulý rok, ale i rok před ním se objevily zprávy naznačující oživení této série. Jedno je však jisté, komunita přímo lační po nové hře, tak snad budou všechny prosby a tužby nakonec dříve či později vyslyšeny.

Zdroj: Konami

Zdroj: gamesradar.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn