Infinifactory - Epic Games

Logická sandboxová hra zdarma na Epic Games Store

25. 1. 2024
Zdroj náhledu: Zachtronics

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do knihovny můžeme přidat logickou sandboxovou hru Infinifactory.

Infinifactory

Infinifactory je logická sandboxová puzzle hra od nezávislého vývojářského studia Zachtronics, kteří mají na svědomí také úspěšné tituly SpaceChem a Infiniminer. Vaším úkolem v této logické hře bude budovat továrny, které uspokojují potřeby vašich mimozemských vládců a udržet se přitom naživu. Infinifactory nabídne příběhovou kampaň s více než 50 hádankami nebo také možnost vytvořit si vlastní logické hádanky a ty sdílet s komunitou prostřednictvím Steam Workshopu.

Infinifactory bude na Epic Games Store k dispozici do 1. února 2024. Příště se můžeme těšit na další logický titul v podobě Doors: Paradox.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.