Lost Ark vyjde v západních zemích příští rok

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Poprvé jsme mohli vidět Lost Ark v roce 2014. Nakonec byla hra spuštěna o čtyři roky později, ale pouze v Koreji. Teprve začátkem tohoto roku bylo potvrzeno vydání na Západ, přičemž o lokalizaci se postaraly Amazon Games.
V současnosti se očekává, že Lost Ark vyjde na začátku roku 2022. S rychle se blížícím novým rokem Amazon a původní vydavatel Smilegate zahájili týdenní uzavřený beta test. Beta test, který poběží do 11. listopadu, bude obsahovat novou podtřídu Martial Artist Striker, dungeony a raidy a ostrovy, na které se můžete plavit a prozkoumávat je.

„Jsme hrdí na to, že jsme partnerem Smilegate RPG na Západě, a neúnavně s nimi spolupracujeme na tom, abychom fanouškům Lost Ark poskytli ten nejlepší herní zážitek,“ řekl viceprezident Amazon Games Christoph Hartmann. „Hráči z celého světa projevili nadšení pro Lost Ark a naše uzavřená beta je šancí pro hráče, aby si to vyzkoušeli na vlastní kůži a poskytli zpětnou vazbu našim týmům, které se připravují na spuštění.“

Chcete-li se dostat do uzavřené beta verze Lost Ark, zamiřte na stránku playlostark.com a vyzvedněte si balíček zakladatelů (founder’s pack), který je k dispozici prostřednictvím Steamu nebo Amazonu za 15 až 100 USD a obsahuje různé bonusy. Těmi jsou třeba exkluzivní domácí mazlíčci, tituly, zásoby do hry a „head start“ přístup ke hře tři dny před jejím úplným spuštěním. Případně se můžete přihlásit a získat šanci být náhodně vybráni pro přijetí na playlostark.com.
Zdroj: pcgamer.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn