Lost ark

Lost Ark vyjde v západních zemích příští rok

5. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Lost Ark vyjde v západních zemích příští rok. Titul se poprvé objevil v roce 2014. Nakonec hru spustili o čtyři roky později, ale pouze v Koreji. Teprve začátkem tohoto roku přišlo potvrzení o vydání titulu na Západ, přičemž o lokalizaci se postaraly Amazon Games.

V současnosti se očekává, že Lost Ark vyjde na začátku roku 2022. S rychle se blížícím novým rokem Amazon a původní vydavatel Smilegate zahájili týdenní uzavřený beta test. Beta test, jenž poběží do 11. listopadu, obsahuje novou podtřídu Martial Artist Striker. Dále dostanete dungeony a raidy a ostrovy, na které se můžete plavit a prozkoumávat je.

„Jsme hrdí na to, že jsme partnerem Smilegate RPG na Západě, a neúnavně s nimi spolupracujeme. Abychom fanouškům Lost Ark poskytli ten nejlepší herní zážitek,“ řekl viceprezident Amazon Games Christoph Hartmann. „Hráči z celého světa projevili nadšení pro Lost Ark. Naše uzavřená beta se pro vás stává šancí, abyste si ji vyzkoušeli na vlastní kůži. A poté nám poskytli zpětnou vazbu, abychom se připravili na spuštění.“

Chcete-li se dostat do uzavřené beta verze Lost Ark, zamiřte na stránku playlostark.com. Zde si vyzvedněte balíček zakladatelů (founder’s pack). Ten je k dispozici prostřednictvím Steamu nebo Amazonu za 15 až 100 USD a obsahuje různé bonusy. Jedná se o exkluzivní domácí mazlíčci, tituly, zásoby do hry. Navíc získáte ještě „head start“ přístup ke hře tři dny před jejím úplným spuštěním. Případně se můžete přihlásit a získat šanci být náhodně vybráni pro přijetí na playlostark.com.

Zdroj: pcgamer.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.