Princezna Fiona – tedy She-Hulk – dostává trailer a potvrzuje datum premiéry

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Disney

Nedávno jsme vás informovali, že na Disney UK unikly informace ohledně data premiéry dalšího marveláckého seriálu She-Hulk. Nyní se tento termín potvrzuje a slavná hrdinka dorazí skutečně na Disney+ už 17. 8. Mimochodem, v té době bude už tato internetová televize i u nás, takže se nemusíte obávat, že seriál zmeškáte.

Co mě ale trošku zaráží, je skutečná podoba She-Hulk. Já se nemůžu zbavit dojmu, že vypadá zčásti jako Fiona ze Shreka, zčásti jako Gamora od Strážců Galaxie a zčásti jako Garona z Warcraftu. Každopádně hrdinka Jennifer Susan Walters a.k.a. She-Hulk bude skutečně právničkou jako v předloze a my si budeme moci vychutnat růst jejího charakteru, získání schopností i to, jak se je sama bude učit ovládat.
Navíc se to nebude učit sama, ale s legendárním Hulkem Brucem Bannerem v podání Marca Ruffala, kterého jde také vidět v traileru. She-Hulk má všechny schopnosti svého velkého zeleného předchůdce, ale s jednou velkou výhodou, ona umí svou proměnu ovládat. V komiksech si nakonec svou proměnu ponechá, bude to tak i hlavní téma celého celého seriálu? Takové to buďte takoví, jací jste? To už se za pár měsíců dozvíme.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn