She Hulk - Cover

Princezna Fiona – tedy She-Hulk – dostává trailer a potvrzuje datum premiéry

20. 5. 2022
Zdroj náhledu: Disney

Nedávno jsme vás informovali, že na Disney UK unikly informace ohledně data premiéry dalšího marveláckého seriálu She-Hulk. Nyní se tento termín potvrzuje a slavná hrdinka dorazí skutečně na Disney+ už 17. 8. Mimochodem, v té době bude už tato internetová televize i u nás, takže se nemusíte obávat, že seriál zmeškáte.

Co mě ale trošku zaráží, je skutečná podoba She-Hulk. Já se nemůžu zbavit dojmu, že vypadá zčásti jako Fiona ze Shreka, zčásti jako Gamora od Strážců Galaxie a zčásti jako Garona z Warcraftu. Každopádně hrdinka Jennifer Susan Walters a.k.a. She-Hulk bude skutečně právničkou jako v předloze a my si budeme moci vychutnat růst jejího charakteru, získání schopností i to, jak se je sama bude učit ovládat.

Navíc se to nebude učit sama, ale s legendárním Hulkem Brucem Bannerem v podání Marca Ruffala, kterého jde také vidět v traileru. She-Hulk má všechny schopnosti svého velkého zeleného předchůdce, ale s jednou velkou výhodou, ona umí svou proměnu ovládat. V komiksech si nakonec svou proměnu ponechá, bude to tak i hlavní téma celého celého seriálu? Takové to buďte takoví, jací jste? To už se za pár měsíců dozvíme.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.