Marvel's Avengers – Thorkyně

Marvel's Avengers představuje Mighty Thor

24. 6. 2022
Zdroj náhledu: Square Enix

Marvel's Avengers je epická akční adventura z pohledu třetí osoby, jež kombinuje původní filmový příběh s hraním pro jednoho hráče a kooperativním zážitkem. Titul původně vypadal dobře, nicméně po jeho vydání se komunita rozdělila na dva tábory. Většině lidí se nelíbila po technické stránce, avšak společnost Crystal Dynamics se nevzdala a nyní přichází s další novinkou.

V dubnu společnost Crystal Dynamics oznámila, že součástí následující aktualizace pro Marvel's Avengers bude Jane Fosterová jako Mighty Thor. Nový příspěvek na blogu War Table uvádí datum, kdy mohou fanoušci vidět bohyni hromu v akci. V pondělí 27. června se uskuteční akce War Table, na níž budou podrobně představeny Janeiny schopnosti. Jane bude k dispozici v rámci aktualizace 2.5, která bude uvolněna jen o den později, 28. června.

Zdroj: Square Enix

Zdroj: Square Enix

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.