Call of Duty Modern Warfare 2 - logo

Modern Warfare 2 se možná vrátí na Steam

30. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Série Call of Duty by se mohla vrátit do služby Steam, pokud se potvrdí nedávný únik informací o hře Call of Duty: Modern Warfare 2. Datum vydání hry CoD: Modern Warfare 2 bylo vydavatelem Activision Blizzard konečně oznámeno na začátku tohoto měsíce a fanoušci netrpělivě očekávají další podrobnosti. Připravovaný titul je pokračováním titulu CoD: Modern Warfare z roku 2019 a je nejnovějším příspěvkem k probíhajícímu restartu série.

Zvěsti a úniky informací o COD MW 2 se datují již do loňského roku, dlouho předtím, než společnost Activision Blizzard letos konečně potvrdila jeho existenci, přičemž vývoj má opět na starosti Infinity Ward. Není divu, že se po potvrzení objevilo ještě více úniků a zvěstí, z nichž jedna tvrdí, že Modern Warfare 2 by mohl obsahovat obchodovatelné skiny a blueprinty pro jeden z herních režimů, které by měl zavést. Podle uniklých informací bude režim obsahovat herní tržiště, ve kterém si hráči budou moci koupit nebo vyměnit určité předměty.

Nejnovější únik objevil uživatel Redditu Kalinin (prostřednictvím serveru Game Rant), který si všiml, že obrázek použitý pro odkaz na portál Steam je převzatý z připravovaného Call of Duty: Modern Warfare 2. Posledním ze série Call of Duty, která byla dostupná ve službě Steam, bylo Call of Duty: WW2 z roku 2017, takže aktualizovaná grafika, na níž je zobrazena populární postava Simon „Ghost“ Riley ze hry CoD: Modern Warfare 2, může nějakým způsobem naznačovat možnost, že bude Modern Warfare 2 na této platformě dostupný. Ghost je jednou z vracejících se postav z Modern Warfare, stejně jako John „Soap“ MacTavish, který byl hratelným protagonistou v původní trilogii Modern Warfare.

Zdroj: Activision Blizzard

Grafika COD MW 2 zobrazující Ghosta byla nakonec nahrazena prázdným obrázkem, když se začaly šířit zprávy o jeho objevení, což může naznačovat, že zvěsti o jeho návratu do služby Steam jsou pravdivé. Activision Blizzard ani Infinity Ward se k obrázku, který byl pravděpodobně nahrán omylem, nevyjádřili, takže v tuto chvíli není potvrzeno, co by mohl znamenat. Je možné, že grafika byla nahrána příliš brzy nebo že byla jednoduše použita neúmyslně. Jedná se o jeden z několika úniků informací o hře, které se objevily v posledních týdnech, další tvrdí, že COD MW 2 bude obsahovat čtyři klasické mapy z původní hry.

Zdroj: screenrant

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.