Monaco 2 – logo

Monaco 2 oproti svému předchůdci vsadí na realistické zpracování

22. 3. 2022
Zdroj náhledu: Pocketwatch Games

Určitě nebudete dlouho pátrat v paměti, když ve spojení s vykrádačkami zmíním odborníka na vykopávání tunelů, hackera, padoucha s opicí nebo líbeznou dívku v růžové. Monaco krom originálních barevných postaviček nabídlo poměrně variabilní hratelnost, a proto vás možná nepřekvapí, že studio Pocketwatch oznámilo po devíti letech druhý díl.

Zdroj: Pocketwatch Games

Pokud jste někdy sledovali film o loupeži, pak jste pravděpodobně viděli někoho, jak tuneluje zpod bankovního trezoru nebo slaňuje dolů ze stropu. My jsme ten zážitek ve hře opravdu chtěli zažít,“ vysvětlil zakladatel studia Andy Schatz.

Pokračování se tedy bude více připodobňovat realistickému zážitku, a proto vývojáři krom 2D perspektivy upustili i od pixel artové grafiky. Podle dostupných informací probíhá vývoj dobře, přibližné datum vydání však prozatím není stanoveno.

Zdroj: pcgamer.com

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.