The Lords of the Fallen – jdu si pro tebe

Lords of the Fallen ukázal systém magie

1. 9. 2023
Zdroj náhledu: CI Games

Chystanou soulsovku Lords of the Fallen asi nemusím nutně moc představovat. Jelikož se ale blíží její vydání, tvůrci nám odhalují malé kousky mozaiky a vypadá to, že hra je už skutečně dokončená. Nyní autoři konečně ukázali, jak bude fungovat systém magie ve hře. Ta bude mít tři formy učení jménem Umbral, Radiant a Rhogar, z nichž každá forma bude mít svůj vlastní nošený katalyzátor ve formě předmětu. Rhogar patří Adyrovi a točí se kolem ohně, Radiant patří bohu lidí Oriovi a soustředí se na buffy a blesková kouzla. Do třetice je zde Umbral, jenž patří bohyni Země, tedy bohyni nemrtvých. V rámci systému se škálují dva údaje. Infernal pro Rhogar, Radiance pro Radiant a Umbral je poté mezi oběma, takže se pohybuje na pomezí. Ale samozřejmě pokud budete chtít hrát bez Umbralu, půjde to.

Magické systémy se totiž budou dát volně kombinovat. Jen se nejspíš budete muset rozhodnout, zda chcete využívat oheň, blesky, nebo dát šanci oběma a zkusit využít magii Umbralu, jelikož je od zbylých dvou velmi odlišná. Je totiž natolik jedinečná, že dokáže tvořit i časové bomby a vlny na zpomalování nepřátel. Jednoduše řečeno, Lords of the Fallen plánují být perfektní soulsovkou, která si nechce udělat ostudu. Tak snad se jim to povede, protože nadějně to rozhodně vypadá.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.